Jesteśmy działającą od ponad 15 lat firmą, która posiada swoją siedzibę w Chodzieży. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży i montażu wkładów kominkowych i zabudowy kominków. Nasza działalność jest rozszerzona o montaż i serwis piecyków wolnostojących i kotłów na pelet renomowanych producentów do których oferujemy stalowe systemy kominowe. W szeroki zakres naszych usług wchodzi również projektowanie i wykonawstwo saun i rekuperacji. Każdy klient dostaje fakturę i gwarancje na produkty i montaż. Naszą wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań i nowo pojawiających się produktów na rynku systematycznie poszerzamy poprzez udział w licznych szkoleniach organizowanych przez partnerów handlowych, z którymi współpracujemy.Na tychże szkoleniach nasi pracownicy uzyskują certyfikaty, które uprawniają ich do montażu i serwisu produktów współpracujących z nami firm.

 

Serwis internetowy Oferteo wyróżnił naszą firmę nagrodą „Najlepsi 2018”. Wyróżnienie to jest przyznawane dla najlepiej ocenianych specjalistów od kominków i kominów w Poznaniu. Kliknij w emblemat nagrody aby dowiedzieć się więcej:

W dniu 09 czerwca 2018 roku podczas 23 Chodzieskich Targów Gospodarczych organizowanych przez Chodzieski Klub Gospodarczy zostaliśmy wyróżnieni w kategorii „Najlepszy produkt lub usługa”.