Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się z funkcjonalnością Lidii w naszym Salonie w Chodzieży przy ulicy Wiosny Ludów 3 B od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 .

 

 

Kompaktowy kocioł C.O. na pelet o modulowanej mocy idealny do małych kotłowni (pomieszczenia pod schodami, piwniczki). Dzięki temu, że układ C.O. jest już wbudowany w urządzenie, może on zostać łatwo przyłączony do istniejącej instalacji. Wysoka sprawność (93,0 %) oraz rozległy zakres modulowanej mocy nominalnej (od 5 do 25 kW) czyni Lidia Compact 25 idealnie pasującym do różnej kubatury pomieszczeń. Ten nowoczesny kocioł spełnia normę Ekoprojekt 2020 oraz klasę energetyczną A++.
Dzięki bardzo dużej modulacji mocy od 5 do 25 kW kocioł Lidia Compact może ogrzewać mieszkania od 80 m2 do dużych domów powyżej 260 m2. W przeciwieństwie do kotłów starej technologii, Lidia Compact dostosowuje swoją moc do zapotrzebowania cieplnego budynku. Pamiętajmy, że zapas mocy może świetnie posłużyć nam do bardzo szybkiego nagrzania zasobnika CWU podczas jej nagrzewania.
Kocioł Lidia Compact jest w pełni automatyczny. Sam się rozpali i wygasi. Sam będzie utrzymywał temperaturę odpowiednią dla domowników. Ogrzewa wodę w grzejnikach, w układzie podłogowym oraz wodę użytkową. Może współpracować z istniejącym systemem grzewczym oraz z solarnymi. Obsługa kotła Lidia Compact jest bardzo prosta, wszystkie czynności wykonuje się w sposób łatwy i przyjemny. Posiadają wygodny system szybkiego oraz efektywnego czyszczenia wymiennika.
Dane techniczne:
Klasyfikacja energetyczna: A++
Moc maksymalna: 25,0 kW
Moc minimalna: 5,0 kW
Autonomia pracy: 8,3 – 41 h
Pojemność zasobnika na pelet: 45 kg
Pojemność wody kotła: 42 l
Zużycie pelet: 1,1-5,4 kg/h
Sprawność: 93,0 %
Temperatura spalin: do 150OC
Średnica wlotu powietrza: Ø 50 mm
Średnica wylotu spalin: Ø 100 mm
Zalecane ciśnienie komina: 10 Pa
Pobór prądu: 180W (maks. 550 W przy rozpalaniu, ok.2-3 min.)
Rodzaj peletu: EN 14961-2/A1, A2 – fi 6 mm
Gwarancja: 2 lata
Waga: 196 kg
Wyposażenie standardowe:
– układ zamknięty na wodę,
– cały osprzęt hydrauliczny we wnętrzu urządzenia,
– sonda NTC,
– przyłącze świeżego powietrza z zewnątrz fi 50,
– zbiornik na pelet wewnątrz urządzenia.

 

Kocioł spełnia rygorystyczne certyfikaty: